تور تایلند - تور ارزان و لحظه آخری تایلند-آژانس فلات پارس

تور تایلند - تور ارزان و لحظه آخری تایلند-آژانس فلات پارس

تور تایلند

آفر تور لحظه آخری تایلند شهر های بانکوک پاتایا پوکت و تور های ترکیبی تایلند :

تایلند با پرواز ایر اشیا و ماهان همراه با ویزا ( 6 تا7 شب )

آفر تیرماه :

تور تایلند پاتایا 2.060 و تور بانکوک پاتایا ترکیبی 2.080 تومان با پرواز ماهان 8 روزه

 

********نرخهای جدید آفر ویژه ویژه تور  ((تایلند))*******

6شب و 7 روز اقامت با خدمات و پرواز خارجی ***


تور بانکوک = 3*  :  1.870.000 تومان
تور پاتایا = 3*  : 1.840.000
تور پوکت = 3* :
2.320.000
تور بانکوک + پاتایا  = 3* :
1.870.000
تور بانکوک + پوکت  = 3* : 2.380.000 تومان
تور پاتایا + پوکت  = 3* :
2.380.000  تومان

تور بانکوک پاتایا پوکت ترکیبی از 000 تومان

 

مشخصات تور : اقامت بلیط صبحانه ترنسفر

مشاوره تور : 02188511024


 

جهت اطلاع از شرایط تور و اطلاعات بیشتر با شماره  02188511024 تماس حاصل نمایید ...

 

در قلب جنوب شرق آسیا، بین کشورهای هند و چین و در شمال خلیج تایلند و شرق دریای آندامان واقع شده است. تایلند با مالزی در جنوب، با میانمار (برمه) در شمال غرب، بالائوس در شمال شرق و با کامبوج در جنوب شرق هم مرز است. شمال این کشور، کوهستانی با بلندترین قله تایلند به نام دوی اینتانون Doi Inthanon است. مرکز آن دره هموار رودخانه چائوپرایا  Chao Phraya است که به خلیج تایلند منتهی می شود، جنوب آن نیز منطقه ای کم عرض است که به شبه جزیره مالزی می رسد. مساحت تایلند 115/513 کیلومتر مربع و طول سواحل آن 3219 کیلومتر است. این کشور 76 ایالت دارد و بانکوک که پایتخت آن سات، تقریبا در مرکز آن و در کنار رودخانه چائوپرایا واقع شده است و در تور تایلند بانکوک پاتایا و یا پوکت آن را از نزدیک خواهید دید .

تایلند 65.068.149 نفر جمعیت دارد که ملیت و زبان آنها تایلندی و Thai است. از این تعداد، بیش از 10 میلیون نفر در بانکوک زندگی می کنند. حدود 75 درصد از جمعیت این کشور تایلندی، 14 درصد چینی و 11 درصد از باقی قومیت ها هستند. بزرگترین گروه غیر تایلندی ها را چینی ها تشکیل می دهند که اکثرا در محله چینی های China Town بانکوک زندگی می کنند و در تور تایلند بانکوک قطعا مشاهده خواهید کرد.

مذهب اصلی تایلند، بودایی Buddhism است و بیشتر مردم این کشور پیرو مکتب تراودا Theravada هستند. پس از بوداییان، مسلمانان دومین گروه مذهبی بزرگ در تایند هستند که عمدتا در چهار ایالت جنوبی کشور سکونت دارند. در تایلند، نزدیک به 90 درصد مردم بودایی، حدود 8 درصد مسلمان، حدود یک درصد مسیحیان کاتولیک و کمتر از یک درصد باقی ادیان هستند .

آب و هوا
با وجود اینکه هر زمانی برای سفر به تایلند خوشایند است، اما بهترین فصل از نظر کم بودن گرما و باران، بین ماه های نوامبر تا فوریه و در فصل سرماست. دمای هوا در این فصل کمتر از 20 درجه بوده و هوا کمترین رطوبت را دارد. پس از آن فصل گرما آغاز می شود که آوریل گرمترین ماه آن است و جشن آب نیز به همین دلیل در نیمه این ماه برگزار می شود.

تور کشور تایلند پوکت پاتایا بانکوک دارای آب و هوای گرمسیری و سه فصل مشخص است و  برحسب نیاز خود می توانید از تور تایلند در شرایط ذیل استفاده نمایید
گرم، از فوریه تا می، میانگین دمای 34
بارانی، از ژوئن تا اکتبر میانگین دمای 29 درجه
سرد، از نوامبر تا فوریه، میانگین دما زیر 20 درجه سانتیگراد

غذا
غذا در تور تایلند وعده مشخصی ندارد و معمولا بخارپز شده یا تفت داده می شود. برخی از موادی که در آشپزی تایلندی بسیار رایج هستند عبارتند از:

سیر، فلفل قرمز، برگ لیمو، شر نارگیل، تمرهندی، زنجبیل، فلفل سیاه، ریحان، زردچوبه، زیره سبز، آب لیمو و سس ماهی.

غذای اصلی تایلند، برنج به ویژه برنج سفید است که تقریبا در همه وعده های غذایی استفاده می شود. پس از آن، رشته، کاری، و نیز ماهی و میگو در غذاهای این کشور به وفور یافت می شوند که دلیل آن نیز وجود خلیج تایلند و هم چنین رودخانه های بسیار در این کشور است.

در تور لحظه آخری تایلند پاتایا و پوکت و بانکوک غذا یکباره و با هم سرو می شود. غذای مناسب تایلندی شامل سوپ، خوارک کری با ادویه یا سالادی ادویه دار، سس همراه با ماهی و سبزیجات می شود.

اگر سوپ ادویه دار باشد، غذایی بدون ادویه را جایگزین کاری می کنند زیرا باید هارمونی طعم و ترکیب در هر غذا در تور تایلند و هم چنین میان تمام غذاها با هم وجود داشته باشد. در کنار این غذاها معمولا سالادی تند و چندین سس مختلف برای انواع این غذاها و نیز دسری شیرین و یا میوه های تازه وجود دارد

 


 

تاریخ

02 بهمن 1393

مجموعه ها

تورهای خارجی, تور تایلند