تور ارزان ارمنستان میدان جمهوری ایروان ارمنستان

تور ارزان ارمنستان میدان جمهوری ایروان ارمنستان میدان جمهوری به زبان انگلیسی Republic Square, Yerevan، میدان مرکزی شهر ایروان می‌باشد که توسط خیابان‌های «نعلبندیان»، آبوویان، «تیگران بزرگ»، «وازگن سارگسیان» و «آمیریان» قطع می‌شود.اسم قبلی آن ، میدان لنین (Lenin)بوده و به این نام گفته می‌شد. همچنین موقعیت قرار گرفتن آن در مرکز که توسط خیابان‌های اصلی قطع می‌شود و در بسیاری از موارد از آن عبور می کنید، در در تور ارزان ارمنستان یکی از بهترین اماکنی است که هر توریستی در سفر به ارمنستان از دیدن آن لذت خواهد برد . این میدان بیضی ، در چند سال اخیر نیز به مکانی برای برپایی برترین اجراهای موسیقی که البته محدود به آهنگی ارمنستانی نمیشود، تبدیل شده است که باعث شده بسیاری از افراد از داخل و خارج برای تور ارزان ارمنستان هوای اقدام نمایند و به این مراسم بیایند .

نگاهی به تاریخ این محل

ارمنستان در دوران اتحاد جماهیر شوروی، عصر بازسازی آن به شمار میرود . معمار ارشد آن، آلکساندر تامانیان(Alexander Tamanyan ) نام داشت که پس از انقلاب از پتروگراد( Petrograd) به ایروان نقل مکان کرده بود. اولین نقشه بازسازی این مکان که توسط تامانیان طراحی شده بود بسیار سخت قابل اجرا بود که در نهایت اجرا شد . مجسمه شخص انقلاب مارکسیستی روسی به نام لنین نیز توسط هنرمند مشهور شوروی Sergei Merkurov ساخته و در جنوب این مکان بیضی قرار گرفت و در بیستمین سالگرد جمهوری ارمنستان رونمایی شد . این مجسمه به سبب طراحی ویژه خود یکی از بهترین ها از لنین یود ، پس از آنکه ارمنستان مجددا استقلال خود را به دست آورد، آن را از محل برداشته و به حیاط موزه‌ی تاریخ ملی منتقل شد .

معماری

میادین مختلفی در سرتاسر جهان توسط معمارین به نام ساخته شده که هر کدام سبک و شیوه طراحی خاص خود را دارند، به این منظور که علاوه بر ساخت و اجرای سبک خاص در آن بنا اقدام میکنند. به عنوان نمونه میدان Saint Mark در ونیز و میدان جمهوری هم که 1.4 هکتار است ، دارای یک نوع معماری خاص است.

فواره‌های موزیکال

در سفر تور ارمنستان خواهید دید که هنگام عصر به خصوص اوایل بهار و اواخر پاییز به علت راه اندازی و اجرا فواره‌های موزیکال که توسط مهندس Abram Abramyan طراحی شده است بسیار شلوغ و یک شو نورانی به نمایش می‌گذارند که ساعت 9 شب آغاز میگردد .

اماکن اطراف

محل مورد نظر از سه طرف توسط ساختمان‌هایی در برگرفته شده که در تور ارزان ارمنستان مشاهده خواهید کرد : وزارت اقتصاد و خانه دولت (شرق) ، وزارت مخابرات ارمنستان (جنوب) ، وزارت امور خارجه (شمالغربی) نگارخانه ساختمان موزه تاریخ (شمال شرقی) تور ارمنستان نوروز 97 [gallery ids="1425,1426,1427,1428,1429,1430"] [video width="600" height="600" mp4="https://www.falat-pars.com/wp-content/uploads/2017/11/video-3.mp4"][/video]]]>

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *